Adventní fotografování v Museu Fotoateliér Seidel

Organizátor: Museum Fotoateliér Seidel
Místo konání: Museum Fotoateliér Seidel, Linecká 272, 381 01 Český Krumlov
Datum: Od: 03.12.2016 09:00
Do: 11.12.2016 15:00
Žánr: Výtvarné umění | jiné
Město: Český Krumlov
Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský kraj
Cena: Fotografování bez prohlídky: 150,- Kč Každý další snímek: 100,- Kč Fotografování s prohlídkou: za běžné vstupné + 100,- Kč

Popis akce

Museum Fotoateliér Seidel nabídne o víkendu adventní fotografování, kterého každoročně využívají desítky lidí toužících po originální novoročence. Jen dva víkendy v roce máte možnost vytvořit si péefky, které nikde jinde nedostanete.

3. - 4. a 10. - 11. prosince 2016 - zimní fotografování v Museu Fotoateliér Seidel

Ať už na sever či na jih, s Fryštenským či se sabáky, vždy jedině se stylovou retrofotkou od Seidelů!

K zapůjčení jsou kožichy, kabáty, lyže i sáně a drobné doplňky, šály, šátky či klobouky. Doporučujeme s sebou vzíti zimní svetry se soby i losy a případné vlastní doplňky či oblečení po prababičkách.

Fotografie dostanete e-mailem v dekorativním rámečku s PF 2017, nebo je možné doobjednat tisk na fotopapír. Doba dodání je přibližně 10 dnů.

Rezervace nutná prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na telefonu 736 503 871, e-mail: info@seidel.cz, změna programu vyhrazena.

Fotografování je určené především pro menší skupiny návštěvníků. Větší počet rezervací na jedno jméno může být z organizačních důvodů pracovníky muzea zrušen. Máte-li chuť zažít focení ve větším počtu lidí, je možné se domluvit na jakýkoliv termín v roce, mimo fotoakce tohoto typu.

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist