7. ročník mezinárodní soutěže “Vítejte u nás”

Organizátor: Střední škola obchodní České Budějovice, Husova 9, DK Metropol, Statutární město České Budějovice, Jihočeský kraj
Místo konání: Malá scéna DK Metropol, České Budějovice
Datum: Od: 15.06.2016 09:00
Do: 16.06.2016 17:00
Žánr: Jiné |
Město: České Budějovice
Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský kraj

Popis akce

7. ročník soutěže "Vítejte u nás" se uskuteční 15. a 16. června 2016 v Českých Budějovicích na Malé scéně DK Metropol, již tradičně s významnou podporou Jihočeského kraje, statutárního města České Budějovice a řady sponzorů.

Tuto mezinárodní soutěž prezentačních dovedností pořádá Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9. Je určena žákům středních škol zaměřených na cestovní ruch, hotelnictví a gastronomii, řadí se k největším tohoto typu v České republice. V Jihočeském kraji je pak zcela unikátní. Výjimečné postavení zaujímá i při podpoře regionálního cestovního ruchu. Za šest předchozích ročníků se jí zúčastnilo na dvě stě padesát soutěžících. Diváci a poroty tak už mohli zhlédnout 125 prezentací v jedenácti soutěžních kategoriích.

Letošního ročníku se účastní týmy z Česka a Slovenska ve dvou kategoriích, v nichž mají předvést své odborné znalosti, prezentační dovednosti a schopnost komunikovat v cizím jazyce. V prvním dni naplánují trasu poznávacího zájezdu "Po stopách Karla IV." ve druhém dni představí své prezentace na téma "Přijeďte k nám, přijeďte za sportem". Třetí den je určen pro doprovodný program soutěže, navazuje na témata prezentací a zdůrazňuje atraktivity Jihočeského kraje. Mimo jiné bude zahrnovat tradiční návštěvu Otáčivého hlediště a Českého Krumlova, "Olympijského parku Rio-Lipno 2016"a jiných atraktivit.

Přijměte naše srdečné pozvání, přijďte se ve dnech 15. a 16. června nechat inspirovat zajímavými tipy na výlet.

www.inbudejovice.cz/tiskova-zprava/?id=33039&typ=tz

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist