15. BLATENSKÝ FOTOFESTIVAL

Organizátor: Blatenský fotofestival, Centrum kultury a vzdělávání Blatná
Místo konání: Blatná
Datum: Od: 19.09.2020 10:00
Do: 20.09.2020 00:00
Žánr: Výtvarné umění | festival
Město: Blatná
Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský kraj
Poznámky: 15. BLATENSKÝ FOTOFESTIVAL_tisková zpráva

Popis akce

Blatenský fotofestival poprvé uspořádal v roce 2006 místní fotoblub KAMFO, který si akci nadělil ke svým 50. narozeninám. KAMFO v čele s fotografkou Kamilou Berndorffovou realizovalo s minimem prostředků a s nadšením mnoho dalších ročníků. Dnes BF pořádá s pomocí fotoklubu Centrum kultury a vzdělávání Blatná.

BF si za 15 let své existence získal přízeň pro svoji nezaměnitelnou atmosféru a kvalitní dramaturgii. Od začátku festivalu jsou do malého jihočeského města zváni ti nejlepší z oboru a nabízí se jak vystavujícím, tak i veřejnosti dvoudenní zajímavý program. Na návštěvníky BF čeká okolo 10 výstav od více než 30 autorů, a to v galerijních i netradičních prostorách.

Dvoudenní pouť po výstavách doplňují přednášky a další doprovodný program. Víkendem provází vtipný moderátor Jan Flaška (autor projektu Fotojatka) a živá hudba. Sobotní večer je tradičně věnován Ozvěnám fotojatek (promítání fotografických cyklů významných fotografů s hudebním doprovodem). Výstupem každého ročníku je i katalog, který na památku dostávají všichni vystavující.

Program a více informací ke stažení zde:
15. BLATENSKÝ FOTOFESTIVAL

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist