Růžena Vernerová

Popis subjektu

Spisovatelka, výtvarnice, kartářka a chiromantka.

Narozena v Českých Budějovicích, vdaná, tři nevlastní děti + dcera Pavithra v Indii (adopce na dálku)

Současné zaměření: výklad cikánských karet a tarotu, chiromantie, práce s kyvadlem a virgulí, vidění aury. O výše uvedených tématech píši knihy, přednáším a pořádám výukové kurzy.

Koníčky: koláže, mozaika, tkaní cikánskou technikou, tkaní gobelínů, výroba korálových šperků a lustrů, práce se dřevem a jinými přírodními materiály, výroba ochranných škapulířů a sbírání bylin. Orientální a šamanské tance, cvičení Wida, Tai-chi a Čchi-Kung.

Narodila jsem se do úplně normální rodiny. Podle druhých do rodiny zatížené prapodivnými vědami. Můj dědeček z otcovo strany byl učitelem a zároveň členem klubu spiritistů a jeho duchovní vzor byl K.Weinfurter. Otec byl elektrotechnik a jeho koníčkem hvězdy. Ráda vzpomínám na dobu, kdy mě táta zasvěcoval do tajemství vesmíru. Babička a prababička z matčiny strany věštily z cikánských karet a sbíraly bylinky. Své první cikánské karty jsem dostala od babičky když mi bylo třináct let se slovy, "ty je jednou budeš potřebovat".

V 29 letech jsem poznala pár nových přátel a to mi umožnilo stát se členem Evropské archeoastronautické asociace, která se zabývá fenomény UFO, anomálními jevy a určitými esoterickými směry. Zde jsem měla možnost plně rozvinout práci s kyvadlem a virgulí. Ve 37 letech začala studovat chiromantii a Tarot. Karty tarotu jsem začala po dvou letech používat v praxi a následně i věštění z rukou. Ve 40 letech jsem absolvovala I. a II. stupeň REIKY a zároveň začala s WIDOU (cvičení starých Druidů). Od 41 let přednáším na téma: Chirologie, Cikánské karty, Velká arkána tarotu a Aura, virgule, kyvadla. V r.1998 vyšla má první kniha "Základy praktické chirologie", v r.2000 jsem přepracovala a vydala "Tabulky osudu" (věštecká metoda ze 17. století), v r.2001 jsem natočila CD "Základní výklad cikánských karet a velké arkány tarotu", v r.2002 vyšla kniha "Praktický výklad velké arkány tarotu" spolu s originálními kartami a v červenci 2004 kniha "Tajemství cikánských karet" též s vlastními kartami.

Když se tak nad sebou zamyslím, nemohu říct, že bych se v životě nudila. Je mi 56 let a přesto mám pocit, že jsem teprve na začátku.

Před 15 lety jsem podstoupila hlubinou terapii za odborné asistence paní doktorky Foučkové. Tento zážitek ve mně zanechal nejen hluboký dojem, ale změnil i můj postoj k životu a jeho hodnotám. Láska a úcta to nejlepší co může nabídnout člověk člověku.

Vězte přátelé, že život je ten nejkrásnější dar, kterým nás prozřetelnost obdarovala a na nás samých je, jak s ním naložíme. Všichni máme možnost rozvíjet své duchovní schopnosti. Naši předkové uměli věci o kterých se nám dnes jenom zdá. Mějte na paměti, že my nosíme v sobě jejich geny a je na každém z nás jak jich využijeme pro vlastní život. Každá životní etapa má své kouzlo a proto využijme všeho, co nám život nabízí. Vše má svůj rub i líc. Proto jen díky bolesti a smutku dokážeme ocenit štěstí a radost. To co dáváme druhým je jako bumerang, a vrací se nám po čase zpět. Přeji vám všem i sobě, aby to bylo vždy, jen to krásné.

/zdroj:najdise.cz/

Informace o subjektu

Kontaktní informace

Jméno: Růžena Vernerová
Webové stránky: www.najdise.cz/ruzena-vernerova

Adresa

Ulice: Větrná 27
PSČ: 373 71
Město: Adamov
Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský kraj

Kategorie umělce

  • Umělec | Výtvarné umění

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist